„Aspekt“ a jeho dávna tvorba

V roku 2005 – 2006 dvaja mladý raperi nahrali v GIGASTARS creativestudio svoj album. Ešte pred dokončením albumu sa pre názorové nezhody rozpadli. Celkom škoda, lebo neoznačil by som ten album ako zlý. No nebol nikdy vydaný ani nijak propagovaný. Na www.zdruzenie.info sa objavili tlačovky, ktoré avizovali príchod albumu od Aspekt pod názvom Treba to dať no album nikdy neuzrel svetlo sveta, aj keď bol celý nahraný a sfinalizovaný.

Album Treba to dať má 12 zvukových stop a je tam 11 skladieb + intro. Hlavný protagonisti sú Holub (momentálne Prečo Ne!) a Ker, ktorý je momentálne ticho a študuje na VŠ. Celý album sa nesie vo Frostovej (Kostramosta) produkcii. Určite treba povedať o hosťoch aký sú Moloch Vlavo (Druhá strana) a MCL aka Laky (2HPozitív). Po včerajšom náhodnom stretnutí s Holubom som dostal súhlas na kompletné uverejnenie celého albumu k stiahnutiu s www.kostramosta.sk. Tak tu ho máte.

ASPEKT – TREBA TO DAŤ (rok 2006, produkcia: Frost, rap: Holub, Ker, hostia: Moloch Vlavo, MC Laky, Frost)

01 – Vstup
02 – Čo vadí mne a ne
03 – Pravý breh
04 – Tvoja navždy
05 – Hovädzina
06 – Cena rapu + Moloch Vlavo
07 – Original sorta + Frost
08 – Príliž dlhý vzťah
09 – Treba to dať
10 – Čo ženie ma vpred + MC Laky
11 – Čierna ovca
12 – Má to gule 

Skladbu Hovädzina som sa rozhodol nezverejniť, nie kvôli tomu že by to „Aspekt“ nechcel zverejniť, ale aby sa nerozvášnili zbytočné horlivé diskusie, ktoré sú momentálne už úplne zbytočné a hlavne neaktuálne. Takže príjemné počúvanie a poprosím o konštruktívnu kritiku vzhľadom že je to free a 2 roky staré.

Powered by WordPress