10 ročná diskografia na stiahnutie

Coming soon je tu a nastal čas na voľné stiahnutie skladieb od Kostramosty. V ponuke je dvojcédečková kompilácia, ktorá obsahuje sklady všetkých interpretov Kostramosta Tlupy od roku 1995 až po rok 2005. Tak isto táto kompilačka obsahuje skladbu Neni keš = Neni fleš, ktorá je momentálne posledná vec od trojice Frost + Anine + GMX. Toto dvoj CD nie je skladbovo ani časovo nadvezujúce a skladby sú zoradenie náhodne. Na tejto komiplačke nájdete veci od prvého starého BAF cez DHZ, KDFunk, Kostramostu či Embargo Sever! Tak isto nájdete pár hostí čo spolupracovali s ľudmi od Kostramosty.

Takže takto. Kompilácia sa volá Kostramosta Tlupa – Diskografia 1995-2005. Je to dvoj CD a to výber 37 skladieb + s jedným bonusom z roku 2006. Na kompilačke sa nachádzajú veci od kapiel ako bola BAF (jedna z prvých rapových kapiel na slovensku z roku 1994 so zakladajúcimi členmi Frost, Mikomatik, Steevee). Tieto veci asi treba brať trošku s nadhľadom. Tak isto veci od DHZ (na začiatku aka Dahuulz vo formácii Anine a GMX). Na kompilačke nájdete veci od rapera menom Vraník (dávno rapujúci v skupine Embargo Sever!, kde sním rapoval aj známi Majo/Analityk zo Združenia). Ďalšou kapelou na kompilačke je KDFunk (Kapitulský Dvor Funk), čo je formácie Frost a Punker. Ďalej nájdete aj hostí ako sú Ušo aka Lord z Komárna, Mek Vrabca, Vaška, Slávku, Brata, Kuťa a iných ľúdí.

Táto dvoj CD kompilácia je naša tvorba a vznikla iba preto, aby bola naša tvorba niekde zaznamenaná a hlavne si ju mohli ľudia stiahnuť a zoznámiť sa snami a nájsť, že niečo aj keď nie vela a vrámci možností, sme v podstate spravili. Ciže tu je na stiahnutie kompletné CD1 a kompletné CD2.

Kostramosta Tlupa – Diskografia 1995-2005 CD1 (18 skladieb)
Kostramosta Tlupa – Diskografia 1995-2005 CD2 (19 skladieb + bonus)

Stiahnite si bonustrack:
Kostramosta – Neni keš = Neni fleš (2006, produkcia: Frost, rap: Frost, Anine, GMX)

Frost, Anine a Lubeno v roku 1998 (ďakujeme Džule, že nám tieto foto dodala)

Powered by WordPress